GoogleBot Crawl Budget – co na ten temat mówi samo Google?

16 stycznia, na blogu Google dla Webmasterów pojawił się wpis, który po pierwsze jest bardzo ważny dla każdego specjalisty SEO a po drugie – jest absolutnie niespodziewaną publikacją. Rzadko bowiem, zdarza się, że Google odnosi się do urban legends opisywanych przez SEOwców. Czytaj dalej GoogleBot Crawl Budget – co na ten temat mówi samo Google?

Co to będzie w tym 2015 czyli gdybamy o przyszłości SEM na najbliższy rok.

Rok 2015 zbliża się wielkimi krokami. W sumie to zostało 20-parę dni, żeby przekręcił się licznik w kalendarzu. Czas podsumowań mijającego roku i snucia wizji na kolejny rok. Gdzieniegdzie pojawiają się już pierwsze podsumowania oraz wizje. Znów mimo, że trend na mobile cały czas rośnie pojawiają się głosy, że to właśnie przyszły 2015 rok będzie rokiem mobile i będzie boooom! Parę osób chyba nie zauważyło, że to już się wydarzyło… Przeszło. Minęło. Amen. Czytaj dalej Co to będzie w tym 2015 czyli gdybamy o przyszłości SEM na najbliższy rok.

SEMowe Eldorado czyli: „Zmień nastawienie bo duża kasa nadciąga”

Bracia i siostry! Zbliżamy się do Ziemi Obiecanej! W sensie, że obiecują nam różne badania i spekulacje, że wkrótce PLNy które teraz lecą do TV i inne tradycyjne media wkrótce popłyną strumieniami w Internet. Aktualnie z wpływami na kampanie Internetowe jest nie najgorzej a ma być jeszcze lepiej. Idylla mogłoby się wydawać. Dodajmy do tego rosnący wzrost gospodarczy, napływający coraz szerzej kapitał zagraniczny i w sumie jestem w stanie w to uwierzyć. Czytaj dalej SEMowe Eldorado czyli: „Zmień nastawienie bo duża kasa nadciąga”