3 SEOwe „naprawdę wolałbym byś nie…” – co mnie jara a co wkurza w linkowaniu wewnętrznym.

Page Rank Sculpting kojarzy się z raczej z technikami Black Hat. Co więcej od 2009 roku Page Rank Sculpting ponoć umarł.

A kto umarł ten nie żyje. A gdyby tak odświeżyć tą straszną i niegodziwą technikę i przystosować pod działania zgodne z duchem poprawnej optymalizacji witryny? Czy Page Rank Sculpting może być White Hat? Czytaj dalej 3 SEOwe „naprawdę wolałbym byś nie…” – co mnie jara a co wkurza w linkowaniu wewnętrznym.

Jeżeli nie specjalista SEO to co? 7 redefiniowanych nazw stanowisk.

Jest dobrze. Rynek SEM w Polsce zmierza w na prawdę fajnym kierunku! Coraz więcej dużych marek zaczyna zauważać, że bycie w Google to nie tylko spore budżety w AdWords. Ogólnie kasa krążąca gdzieś w puli cały czas się zwiększa. Problemem jest tylko deficyt dobrych specjalistów patrzących trochę dalej niż kolejny do wysłania raport. Ale i to jest już też w trakcie „prostowania się”. Czytaj dalej Jeżeli nie specjalista SEO to co? 7 redefiniowanych nazw stanowisk.

SEO Audyt strony www w pięć minut czyli szybki look przed spotkaniem.

Nie wiem jak Wam ale mnie zdarzyło się kilka razy, że musiałem dosłownie w pięć minut poznać najważniejsze SEO błędy witryny. Powodem takiego stanu rzeczy były różne czynniki – wrzutka na asap, gapiostwo co do terminów lub po prostu potrzeba zabłyśnięcia przed klientem. Ogólnie rzecz biorąc – nigdy nie wiadomo kiedy może przydać się szybki audyt seo.

Ilu speców od SEO/SEM tyle technik. To jest w sumie gorzej niż w tym przysłowiu „gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie”.

Dobra. Żarty na bok. Jodymy z konkretem. Czytaj dalej SEO Audyt strony www w pięć minut czyli szybki look przed spotkaniem.