Black Friday/Cyber monday – SEMSTORM będzie mieć ekstra ofertę dla niezdecydowanych!

Rozglądajcie się od 24.11 do 28.11 za SEMSTORMem! Już w te dni z okazji Black Friday oraz Cyber Monday możliwe będzie zakupienie dowolnego(!) pakietu za taką zniżkę, że głowa mała!

Nie wiem czy komuś trzeba jeszcze przestawiać SEMSTORM? To taki kombajn przydatny każdemu SEMowcowi (i nie mam tu na myśli osoby która zajmuje się na codzień kampaniami AdWords).

KUP SEMSTORM -50% W DNIACH 24.11 – 28.11!

Wiele pozmieniało się od czas gdy ostatni raz opisywałem SEMSTORM. Cała aplikacja przeszła zmiany praktycznie w każdym aspekcie działania. Cały czas pojawiają się nowe opcje a już w ogóle zabójczo zapowiada się moduł Marketing Channels który obecnie jest w fazie Alfa. Semstorm to podobne w ogólnym rozrachunku narzędzie do Senuto jednak wchodząc w szczegóły widać, że każde z tych narzędzi stara się skupić na czym innym.

SEMSTORM to obecnie chociażby całkiem niezły wybór jeżeli chodzi o… sprawdzanie pozycji i widoczności w Google na raz! Porównując ceny monitoringów pozycji okaże się, że dopłacając kilka złotych miesięcznie możecie otrzymać dodatkowo na prawdę pokaźny zestaw narzędzi. Kto nie próbował niech koniecznie zaznajomi się z wersją testową. Kto już bawił się SEMSTORM ale stwierdził, ze drogo – niech kupuje SEMSTORM w najbliższym czasie bo czekać będzie zniżka aż 50% na wszystkie pakiety!

Przypominam – oferta -50% na wszystkie pakiety w SEMSTORM dostępna będzie w weekend między 24 a 28 listopada.  Kup teraz! (Lub kup bez reflinka ;-) )