Co tam ciekawego słychać w SENUTO? Wpadnij na Webinar, żeby się dowiedzieć!

SENUTO wyrasta na narzędzie typu must have. Ilość opcji, filtrów ale także danych i raportów jakie można wygenerować w tym narzędziu jest ogromna. I cały czas wzrasta.

Do tej pory SENUTO było w wersji mocno rozwojowej. Czasem coś się wykrzaczyło, czasem coś nie zabanglało. Widać jednak było ogromny potencjał w tym narzędziu.

Na początku 2016 roku wprowadzona została nowa wersja SENUTO. Może nie widać tego na pierwszy rzut oka – design się nie zmienił – tak to co znajduje się w środku, zmieniło się w niektórych miejscach drastycznie. Ot takie mam przecieki ;-)

W sumie, to czemu sam miałbyś się o tym nie przekonać? I przy okazji zobaczyć jak wykorzystać bogaty wachlarz raportów do poprawienia swojej widoczności w sieci?

Wpadnij 11 stycznia o 18:00 na webinar organizowanych w ramach Nowej Koncepcji SEO. Webinar prowadzony będzie przez Damiana Sałkowskiego oraz Michała Wrotkowskiego. Znaczy to tyle, że będzie konkretny zastrzyk wiedzy i informacji!

Na temat webinaru dowiesz się więcej na wydarzeniu na facebooku: #2 Webinar NKS – Analiza widoczności strony z SENUTO. Więcej informacji znajdziesz także na stronie NKS: Nowa Koncepcja SEO – Webinary.

Uprzedzając pytania – webinar będzie rejestrowany i dostępny do oglądnięcia później.

Zachęcam także do przeczytania poradnika na temat tego jak można wykonać pozycjonowanie stron internetowych.